هیاهوی استادان دانشگاه صنعتی اصفهان

سلام.

امروز این خبر را در سایت «افکار نیوز» خواندم. برایم جالب بود:

هفته گذشته به مناسبت بزرگداشت شهید مطهری و روز معلم، مراسمی در دانشگاه صنعتی اصفهان برپا شد که حاشیه هایی به همراه داشت.
سرویس سیاسی افکار نیوز- در این مراسم که با حضور چندی از اعضای هیئت علمی دانشگاه و بدون حضور مقامات استانی تشکیل شد، در حین سخنرانی مسئول نهاد دانشگاه، برخی از اساتید درخواست تریبن و بیان نظرات خود را می نمایند که علی رغم مخالفت مسئولین برگزاری مراسم یکی از اساتید پیشکسوت دانشگاه در جایگاه قرار می گیرد و به بیان نقطه نظرات انقادی خود از اوضاع دانشگاه می پردازد.
به گزارش افکار نیوز بنا بر این گزارش بالاخره با برخورد برخی مسئولین دانشگاه، تریبن از این استاد گرفته می شود و او را به سمت پایین هدایت می کنند، که این طرز برخورد باعث ناراحتی حضار شده و گروهی از اساتید پرسابقه دانشگاه به نشانه اعتراض جلسه را ترک می کنند.
به گزارش افکار نیوز بعداز این اتفاق رئیس دانشگاه در جایگاه سخنرانی قرار می گیرد و با تغییر موضوع سخنرانی خود، به دفاع از عملکرد خود و پاسخ به اعتراض ها می پردازد.
شنیده ها حاکیست اتخاذ برخی تصمیمات مسئولین دانشگاه صنعتی اصفهان، موجب بروز  نگرانی در بین اعضای هیئت علمی و کارکنان دانشگاه شده است.

/ 2 نظر / 4 بازدید
شا یسته

سلام من تبریک می گم به اون استاد عزیز همه ی دانشگها متا سفا نه همچین مشکلاتی رو دارن نمونه اش مال خودمون

ح.م.

بابا چه خبره اونجا ؟؟!!؟ به قول احمدنژاد: بابا بذارین ملت راحت زندگی کنن[قهقهه]