هوا را از من بگیر، اینترنت را نه یا ده خبر از همه جا - شماره ی 5

سلام.

این هم شماره ی پنجم مجله ی ده خبر از همه جا در ایران ویج.

طبق معمول خبر اول را این جا می گذارم و خودم و شما را توصیه می کنم به مراجعه به سایت ایران ویج!

http://www.iranvij.ir/%D8%AF%D9%87-%D8%AE%D8%A8%D8%B1-%D8%A7%D8%B2-%D9%87%D9%85%D9%87-%D8%AC%D8%A7-%D8%B4%D9%85%D8%A7%D8%B1%D9%87-5-%DB%8C%DA%A9-%D8%B4%D9%86%D8%A8%D9%87-22-%D8%A2%D8%A8%D8%A7%D9%86-1390-2.html

 

 

 

خبر اول: پخش آگهی تبلیغاتی در 118 مشهد

گفته می شود هنگام تماس با 118 مشهد، باید چند ثانیه پیام های بازرگانی را تحمل فرمایید و بعد شماره ی مورد نظرتان را دریافت کنید! به سخنانی که در تماس تخیلی خبرنگار ما با این مرکز رد و بدل شد، توجه کنید:

- با سلام خدمت شما تماس گیرنده ی عزیز! مرکز فروش وسایل خانگی بووق با خدمات بی نظیر و با سابقه ی فراوان در عرصه ی خدمت رسانی به هموطنان عزیز در خدمت شماست. برای آگاهی از تاریخچه ی مرکز عدد یک، برای آگاهی از محصولات ما عدد دو، برای آگاهی از قیمت های جدید عدد سه، برای خرید محصول عدد چهار، برای کسب اطلاعات بیش تر عدد پنج، برای ارتباط با مدیر روابط عمومی عدد شش را شماره گیری کنید. در صورتی که تمایلی به استفاده از خدمات بی نظیر و معرکه ی ما ندارید عدد صفر را شماره گیری کنید.

(صفر گرفته می شود) تماس گیرنده ی عزیز! چرا از محصولات جذاب و پر تخفیف ما خرید نمی کنید؟ اگر دلیل این امر نداشتن پول است عدد یک، اگر دوری راه است عدد دو، اگر عدم آگاهی است عدد سه، اگر کم تخفیف بودن است عدد چهار و اگر برای اطلاعات بیش تر است عدد پنج را شماره گیری کنید. در صورتی که فکر می کنید دلیل این امر به ما ربطی ندارد عدد صفر را شماره گیری کنید.

(صفر گرفته می شود) تماس گیرنده ی عزیز! آیا فکر نمی کنید که بهتر است کمی بیش تر فکر کنید؟ محصولات ما خیلی خوب است! کافی است یک بار خرید کنید تا مشتری شوید! برای یک بار خرید کردن تا مشتری شدن عدد یک، برای کسب اطلاعات بیش تر عدد دو و برای گذر از این مرحله عدد صفر را شماره گیری کنید.

(صفر گرفته می شود) تماس گیرنده ی عزیز! شما در مرحله ی قبل باختید! ببین برادر یا خواهر من! شما که تا خرید نکنید ما ول کن شما نیستیم! محض اطلاعتان پس از این همه معطلی شما پای تلفن، ما توانستیم نشانی شما را ردیابی کنیم و به زودی مامورین فروش ما به درب منزل شما خواهند آمد تا محصولات را به زور به شما بفروشانند! پس یک بار دیگر اعلام می کنم: برای آگاهی از تاریخچه ی مرکز عدد یک، برای آگاهی از محصولات ما عدد دو، ... در صورتی که تمایلی به استفاده از خدمات بی نظیر و معرکه ی ما ندارید عدد صفر را شماره گیری کنید.

(صفر شماره گیری می شود) خب! بهتر است جور دیگری با هم حرف بزنیم! دوست عزیز! شما ملزم به خرید از ما هستید! پس شماره ای غیر از صفر را بگیرید.

(یک برای تاریخچه گرفته می شود) این بخش در حال حاضر در دسترس نمی باشد!

(دو برای آگاهی از محصولات گرفته می شود) این بخش در حال حاضر در دسترس نمی باشد! وقت خودتان و خودمان را تلف نکنید! برای خرید محصول عدد چهار را شماره گیری کنید.

(چهار گرفته می شود) آفرین تماس گیرنده ی عزیز! از آن جایی که محصولات ما قیمتی زیر 500 هزار تومان ندارند، لطفا همین الان شماره حساب و رمز عبور خود را وارد کنید تا 500 هزار تومان از آن برداشت کنیم و بعد با هم بیش تر حرف بزنیم! در صورتی که این کار را نکنید، تلفن شما با همکاری مخابرات به مدت 4 ماه قطع می گردد...

دیگر مطالب 10 خبر از همه جا در سایت ایران ویج

دیگر مطالب 10 خبر از همه جا در همین وبلاگ

/ 1 نظر / 7 بازدید
ساناز

عالي بود. راستي ويسكي مگه چه طمعي داره؟[نیشخند] نيلوفر حتما ميخواسته تر ك تحصيل كنه ولي بعد با نصيحت هاي خانواده منصرف شده وعين بچه ادم رفته مدرسه!