تراژدی- کمدی اکران سینمایی در اصفهان

سلام.

سوال: به نظر شما چطور می شود در هشت سالن سینمای اصفهان، چهار فیلم اکران بشود؟ (راهنمایی: یکی از سینماها هیچ فیلمی ندارد. سه تا از فیلم ها هرکدام فقط در یک سالن اکران می شوند)

جواب: این جوری:

[سینما سپاهان- قلاده های طلا- آپلود در ایران ویج]

 

[سینما فلسطین- هیچی!- آپلود در ایران ویج]

 

[سینما ایران- فیتیله و ماه پیشونی- آپلود در ایران ویج]

 

[سینما خانواده- قلاده های طلا- آپلود در ایران ویج]

 

[سینما ساحل (آفریقا)- قلاده های طلا- آپلود در ایران ویج]

 

[سینما قدس- انتهای خیابان هشتم، قلاده های طلا- آپلود در ایران ویج]

 

[مجموعه ی استاد فرشچیان- اخلاقتو خوب کن- آپلود در ایران ویج]

توضیح یک: امروز از دروازه دولت (میدان امام حسین -ع-) شروع به گشت زنی کردم تا آن طرف زاینده رود از روی پل آذر (ابوذر). و این عکس ها حاصل گشت زنی امروز من بود. به تاریخ چهاردهم فروردین 1391.

توضیح دو: بقیه ی سینماها را نمی دانم اما در مورد سینما سپاهان می دانم که اول، گشت ارشاد را اکران می کرد و بعد از آن همه موتورسواری (چنان که افتد و دانی) به جایش قلاده های طلا اکران شد. این عکس را ببینید:

[یکی از تابلوهای اصلی سینما سپاهان که خالی از نام هر فیلمی است!- آپلود در ایران ویج]

لینک مرتبط: تراژدی- کمدی چیست؟

حرف بی ربط: یکی از سایت های «اسمشو نبر» لینک داده است به مطلب قدیمی من با عنوان «ملاک برتری تقواست؟!» و آمار بازدید از این یادداشت را بالا برده است. گویا این لینک دهی بعد از ماجرای پیش آمده ی دیروز برای افغان ها در پارک صفه بوده است.

بعد از نوشت: خبر مربوط به این پست، به لطف مهدی صالح پور در برنامه ی تلویزیونی «روز از نو» مورخ 16 فروردین 1391 کار شده است. با تشکر از لطف آقامهدی.

/ 8 نظر / 6 بازدید
محسن خسروجردی

جای شکر دارد که انتهای خیابان هشتم با تمام نکات خط قرمزی و نشان دادن مکان های ممنوعه که داشت اکران شده است!

سعیده

سلام حالا لازم بود آبروی اصفهان ببری ؟[خنده] چه مسیریم واسه پیاده روی انتخاب کردید .[نیشخند

مانا

سینما استاد فرشچیان که سه ماهه این فیلمو داره اکران می کنه اصلن وضعیت سینمایی اصفهان قابل قبول نیست همه ی سینما ها قبل عید فیلم اخلاقتو خوب کن و از این فیلمای....اکران داشتن

فاطمه بیدی

سلام.یه سوال آقای صالح پور از شما این خبر گرفته بود گذاشته بود تو خبرهای برنامه؟

فاطمه بیدی

دوباره سلام.تو بخش خبر های اصلی آقای محزون گفت خیلی هم خبر رو خوب نگفت کلی می تونست روش مانور بده اما به نظر من زیاد جالب نگفت.

ح.م.

سلام جالب اینجاست که دیروز اخبار ساعت 2 داشت آمار فیلم های روی پرده رو میداد ولی هیچ اسمی از گشت ارشاد و خصوصی نبرد. .....حالا نه اینکه من بخوام بگم فیلم های خوبی اندها...نه...ولی وقتی مجوز میدین دیگه این سانسوربازیها یعنی چی؟

زهرا

سلام همشهري واقعا چرا؟؟؟[سوال] راستی با پست "قلاده های طلا را تحریم کنید "آپم خوشحال میشم سربزنید[گل] لطفا نظر یادتون نره در پناه خدا[خداحافظ]

استخیر

در اصفهان یه سینما فرهنگیان نیز هست که از اینکه جز سینماها بشمار نیاوردی ممنونم چون اکثرا هر فیلمی که اکران می کنه را می تونی در ویدئو کلوپ ها پیدا کنی !!!!