برق را خودکفا تولید کنید! یا ده خبر از همه جا- شماره ی 4

سلام.

همکاری من با سایت «ایران ویج» احتمالن به شکلی جدی تر از سر گرفته شد! گویا مطلب قبلی (لینک در همین وبلاگ- لینک در سایت ایران ویج) را هم در سایت قرار داده بودند اما من ندیده بودم.

در هر صورت به لطف آقا محمدحسین گلزار، از این به بعد خودم مطالب را در سایت ایران ویج قرار می دهم که باعث می شود کار راحت تر پیش برود. طبق معمول بخشی از ابتدای مطلب را این جا می گذارم و اگر دوست داشتید بقیه اش را بخوانید بروید در همان ایران ویج بخوانید!

http://www.iranvij.ir/%D8%AF%D9%87-%D8%AE%D8%A8%D8%B1-%D8%A7%D8%B2-%D9%87%D9%85%D9%87-%D8%AC%D8%A7-%D8%B4%D9%85%D8%A7%D8%B1%D9%87-4-%D8%AC%D9%85%D8%B9%D9%87-13-%D8%A2%D8%A8%D8%A7%D9%86-1390.html

 

خبر اول: ساخت برق به وسیله ی ادرار

این را دانشمندان انگلیسی زحمت کشیده اند و کشف کرده اند و تاکید هم کرده اند با وجود تولید سالانه ۶ تریلیون تن ادرار در جهان، حیف است به این منبع انرژی بی توجهی کرد! به گزارش خبرنگار ما این دانشمندان یک «گلاب به رویتان» ساده هم نگفتند. در ادامه دیالوگ هایی را بخوانید که ممکن است پس از عملی شدن این طرح بشنویم:

- به تو هم می شه گفت مَرد؟! زری خانوم می گفت شوهرش روزی ۱۲ ساعت می ره دستشویی. برای همینه که خونه شون همیشه پر نوره و پول برقشون هم زیاد نمیاد. اون وقت تو یه بار صبح می ری یه بار شب. یه کم از مردم یاد بگیر!

- نور به قبر اون مرحوم بباره که ۲۴ ساعت در حال نور باروندن به خونه های ما بود!

- آب بخور بچه. زود باش! اگه می خوای امشب تلویزیون نگاه کنی باید ۵۰ تا لیوان آب بخوری و بعد بری دستشویی. بخور بچه!

- واقعا جای تاسف دارد که هیچ کس قدر سرمایه های عظیمی را که در فاضلاب های شهر ما خوابیده است، نمی داند!

- [روی قبض برق:] مشترک گرامی! آیا می دانید با استفاده از منابع تولیدی منزل خودتان می توانید هزینه ی برق مصرفی را به نصف برسانید؟

دیگر مطالب 10 خبر از همه جا در سایت ایران ویج

دیگر مطالب 10 خبر از همه جا در همین وبلاگ

/ 6 نظر / 5 بازدید
کامران جوادی

تبریک میگم به شما خوشحالم که شما هم به تیم قدرتمند ایران ویج پیوستید من در نمایشگاه هم به مدیران ایران ویج گفتم که از این بخش جدید مثل مطلب گذشته خیلی خوشم میاد شما هم خسته نباشید کارتون 20

ساناز

بامزه بود![خنده] در راستا ي خودكفايي ادرارمي توانيم پمپ ادرار و پالايشگاه هم راه اندازي كنيم[نیشخند]! ايران ويج چيه!؟

ثابت

پس شیرینی‌ش رو عنایت فرمایید لطفاً. با تشکر

فاطی

سلام . خداییش این خبرتون جدی بود یا نه طنز بود ؟بیخیال [قهقهه][قهقهه]